حریم خصوصی

– زاهدان دندان به اطلاعات خصوصی اشخاصی که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
– زاهدان دندان متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما محافظت نماید و در این راستا از تکنولوژی های مورد نیاز برای اطمینان و امنیت و حفاظت هر چه بیشتر اطلاعات سایت استفاده می شود. 
 
– در صورت استفاده از هر یک از خدمات زاهدان دندان، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است.
– با توجه به اینکه زاهدان دندان محصولات تخصصی ارائه می کند، ارائه شماره نظام پزشکی برای کاربران الزامی است و در صورتی که مشخص شود کاربر از شماره نظام پزشکی فرد دیگری و اطلاعات جعلی استفاده نموده، کلیه مسئولیت آن به عهده کابر می باشد و در صورت ثابت شدن سوء استفاده از شماره نظام پزشکی و اطلاعات جعلی علاوه بر پیگرد قانونی، زاهدان دندان با دادن کلیه اطلاعات فرد سوء استفاده کننده به صاحب اصلی شماره نظام پزشکی هر گونه مسئولیتی را از خود سلب می نماید.
– فروش به توزیع کنندگان طبق بخشنامه اداره تجهیزات ممنوع بود و در صورت خرید از زاهدان دندان، سفارش به طور خودکار لغو می گردد.
– هرگونه استفاده تجاری از اطلاعات سایت اعم از چاپ فروش و اجاره آن خلاف مقررات زاهدان دندان است.
– همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات زاهدان دندان: متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط زاهدان دندان جزئی از اموال زاهدان دندان محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار زاهدان دندان است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای زاهدان دندان محفوظ می‏‌دارد. 

فروشگاه تا اطلاع ثانوی غیرفعال می باشد

موجودی و قیمت سایت با توجه به تعطیلی موقت به روز نیست و بدلیل محدودیت ارسال کالا صرفا در شهر زاهدان و استان سیستان و بلوچستان فعال خواهد بود.